Kodecar-Opava, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Space Star

MŮJ SPACE STAR, MŮJ PROSTOR

Objevte nečekaný prostor a přátelské objetí interiéru, který je stejně vzrušující jako samotný design karoserie. Pohodlné sedačky září na dotek příjemnými kvalitními materiály a svou konturou doplňují moderní technologické prvky v interiéru stejně tak, jako zbrusu nový systém Smartphone‑link Display Audio. Ihned si zamilujete jeho vytříbený styl a komfort přinášející nový rozměr vaší každodenní jízdy.

 

Dynamický štít, postavený na stejné koncepci jako u modelů ASX a L200, zcela změnil přední partii vozu před A-sloupkem (kapota, blatníky, nárazník, maska chladiče, soustava světel) a propůjčil mu rysy dynamiky, robustnosti a kvalitního dílenského zpracování.


EXTERIÉR

Dynamický štít zcela změnil čelní partii vozu a Space Star se tak proměnil v elegantní, na pohled malý dynamický vůz se sebejistějším postojem, který si však zachoval rozměry potřebné k agilnímu pohybu ve městě.

Vzadu se pak objevuje nový širší a výraznější nárazník, díky kterému se vůz jeví jako nižší a širší, optickou změnu proporcí ještě zdůrazňuje nový design zadních koncových LED světel ve tvaru písmene L. Celkový dojem z vozu je znásoben dlouhým střešním spoilerem včetně integrovaného třetího brzdového světla, jenž přispívá k vynikající aerodynamice nového Space Staru.

Nyní mnohem výraznější Space Star se může spolehnout na nová 15" kola se širokými paprsky a broušenými povrchy, která umocňují jeho dynamický charakter. Ten je umocněn i nabídkou dvou nových atraktivních odstínů: žlutá metalická Sand a bílá Diamond.

Přední světlomety

Zadní kombinované LED světlomety

15" litá kola

INTERIÉR

Mnoho stylistických úprav bylo provedeno i v prostorné kabině vozu. Přináší nové čalounění, nové výplně dveří s látkovým čalouněním, loketní opěrku čalouněnou látkou s akcenty s karbonovým vzorem, nové uspořádání ovládacích prvků a úložný prostor pod přístrojovou deskou, novou sklopnou loketní opěrku u sedadla řidiče (pouze pro verze s převodovkou CVT) a nový vysoce kontrastní sdružený přístrojový panel s čelní plochou s karbonovým vzorem a výraznějším značením.

Multifunkční volant

Audiosystém

Automatická převodovka CVT

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ