Kodecar-Opava, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Vlaďka Placatková, fotografka – OSVČ, Klenčí pod Čerchovem

Vlaďka PlacatkováJak dlouho vlastním Outlander?
Automobil mám od roku 2010.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi?
Hledali jsme větší vůz hlavně pro možnost umístění přepravní klece na psy, což tenhle vůz splnil na jedničku. Také mne velmi mile překvapila předváděcí jízda s automatem, o kterém jsme nechtěli ani slyšet, nyní již jedině automatická převodovka. Dále samozřejmě rozhodoval design.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Naprosto komfortní jízda, bezpečnost, zavazadlový prostor a automatická převodovka - prostě celkově super auto.

Jak vůz využívám?
Vůz je využitý ke každodenní činnosti, ráda v něm jezdím pro jeho pohodlnost na delší vzdálenosti, ale je to i „makáč“ se vším všudy - co ten toho už odvozil!!! Kolik se do něj vešlo věcí!!! Prostě fakt praktický po všech stránkách.