Kodecar-Opava, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


 

 

Dynamický, moderní, vyladěný

Usedněte za volant zcela nového COLTu a brzy vám vykouzlí úsměv na tváři. S dynamickými motory se za chvilku propletete celým městem a ve skvěle vybavené kabině si budete užívat každou jízdu .

 

 

Pohony

Vyberte si pohon přímo pro vás

Zvolte jeden z dvojice úsporných čistě benzínových motorů, nebo dejte šanci hybridnímu ústrojí s ekologickými přednostmi a výkonem 145 koní.

 

Zjistěte více o pohonech

 

 VlastnostiVýhody
BENZÍNOVÝ MOTOR
Manuální převodovka
Benzínový atmosférický motor 1.0 MPI s pětistupňovou manuální převodovkou Lehký kompaktní motor je dostatečně živý, hospodárný a ideální pro moderní životní styl. Je zejména vhodný pro jízdu ve městě. Nízké emise CO2.
BENZÍNOVÝ MOTOR
Manuální převodovka
Benzínový přeplňovaný motor 1.0 MPI-T se šestistupňovou manuální převodovkou Díky přeplňování je kompaktní motor agilní, hospodárný a ideální pro moderní životní styl. Je úsporný ve městě, ale i dostatečně živý pří jízdě po dálnici. Nízké emise CO2.
HYBRID
Automatická převodovka
Benzínový motor 1.6 s elektromotorem a automatickou převodovkou Sám se dobíjí během jízdy. Elektrický motor pomáhá při rozjezdech nebo může sám pohánět vůz při nízkých rychlostech. Je velmi úsporný a tichý, dosahuje nižších emisí CO2.

 

 

KOMPAKTNÍ A DYNAMICKÝ VŮZ

Dokonalé řešení pro městský životní styl

Cestování ve městě a parkování nikdy nebylo snazší díky kompaktním rozměrům zcela nového COLTu.
S délkou lehce přes 4 metry se jedná o jeden z nejlépe ovladatelných vozů ve své třídě.

 

 

Jízdní režimy

Úchvátný řidičský zážitek

Díky technologii Multi-Sense si řidič může nastavit vůz dle vlastního vkusu a tím dosáhnout mximálního požitku z jídy.

Vybrat si můžete jeden ze tří jízdních režimů: Eco, Sport a My Sense. K doladění přesně podle vašich potřeb je možné změnit režim řízení, barevný odstín ambientního osvětlení nebo grafiku přístrojové desky.

 

 

Pro dokonalý pocit jistoty

Záruka 5 let + 8 záruka na kapacitu trakční baterie

Samozřejmostí je nejen tovární záruka na 5 let/100 000 km, ale i záruka na kapacitu trakční baterie po dobu 8 let/160 000 km a až 15 let asistenční služba (MAP).

 

 

Easy Park Assist

Zaparkuje za vás

Díky systému Easy Park Assist nebylo parkování nikdy jednodušší. 12 parkovacích senzorů skenuje a identifikuje parkovací místa kolem vozidla. Jakmile nalezne parkovací místo, samo plným ovládáním volantu zaparkuje. Stačí pouze zařadit a ovládat plynový pedál.

 

 

 

Zcela nový COLT

Chcete se dozvědět více o tom, jak nový COLT vypadá? Přejděte do sekce Exteriér.