Kodecar-Opava, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV 4x4 - DESIGN

INSPIRUJÍCÍ DESIGN!

Prodloužená karoserie upravená podle designové koncepce ‚Daring Grace' zaujme přepracovanou přední i zadní partií s elegantním a vytříbeným vzhledem, stejně tak jako vylepšenou dynamikou SUV při pohledu zpředu i zezadu.

 

Vpředu si lze povšimnout další vývojové varianty dynamického štítu (Dynamic Shield), vyjadřující dynamické jízdní schopnosti SUV i schopnost bezpečně ochránit všechny na palubě. Design přídě završuje modernizované uspořádání světel s ostřejším sportovním vzhledem. Charakter SUV potvrzují ochranné kryty pod předním i zadním nárazníkem.


VÝRAZNÝ A SOUČASNĚ ELEGANTNÍ!

Elegantní a současně sportovní design je typický i pro záď vozu. Dvojité dělené zadní sklo z předchozího modelu návrháři zjednodušili na sklo jednodílné ve prospěch elegantního stylistického ztvárnění, půvabnější podoby a lepšího výhledu směrem vzad.

Pro ECLIPSE CROSS charakteristická zadní světla s trojrozměrným efektem jsou nyní o něco výše, a tudíž i nápadnější a zároveň viditelnější z větší dálky. Z robustních panelů karoserie a nárazníků čiší pevnost a síla; spojením se šestiúhelníkovým motivem, připomínajícím náhradní kolo na zádi vozu, je vyjádřena odolnost SUV a schopnost zvládat všechny nástrahy vozovky.

Specifická řada zářivých barev ‚Diamond‘ zahrnuje dvě varianty lakování karoserie – červenou Diamond a nově i bílou Diamond. Odstín karoserie v druhém případě vyzařuje bílý perleťový lesk s jemným nádechem kovu coby náznakem vitality, jakožto i okouzlující a vyzrálé elegance.

PROPOJTE SE S VAŠÍM VOZEM

V kabině návrháři viditelně navázali na vlastní novou architekturu přístrojové desky (přezdívanou „horizontální osa“), jejíž uspořádání je určeno horizontální osou s rozdělením funkcí na ‚informační‘ (nad pomyslnou osou) a ‚ovládací‘ (pod osou.

Toto racionální uspořádání opticky rozšiřuje interiér vozu a napomáhá lépe vnímat náklony během jízdy. K tomu ještě více napomáhá skvělý výhled směrem vpřed díky nízko položené přístrojové desce a optimální výšce kapoty motoru v kombinaci s tvarem a sklonem čelního skla i výtečnou polohou za volantem.

O něco níže se nachází středový panel, který odráží dynamický vzhled, charakter a schopnosti modelu Eclipse Cross PHEV, jehož interiér na řidiče působí jako tradiční kokpit. Uvnitř kabiny se objevuje nový černý interiér se sedadly čalouněnými kombinací reliéfního materiálu na bázi veluru a umělé kůže. Výrobce dále v případě koženého čalounění nabízí kromě tradiční černé i světle šedé provedení. S barvou čalounění kvalitního interiéru ve sportovním duchu jsou sladěny i čalounění dveří. Hlavové opěrky na zadních sedadlech mají nový tvar s větší kontaktní plochou mezi hlavou pasažéra a opěrkou ve svislém směru při současném zvýšení pohodlí.

Světle šedé kožené čalounění

Nový multimediální systém SDA

Volič jízdních režimů

Vyhřívání předních i zadních sedadel

Ovládání klimatizace

Panoramatické střešní okno

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ