Kodecar-Opava, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI SPACE STAR

HOSPODÁRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Space Star poskytuje zákazníkům mobilitu s nízkými dopady na životní prostředí, ať už jde o spotřebu paliva nebo emise CO2 a opírá se o filozofii „Hospodárnost na prvním místě", která zahrnuje dokonalejší aerodynamiku a promyšlenou strategii snižování hmotnosti vozu za použití vysokopevnostní oceli, jehož výsledkem je nízká provozní hmotnost.

 

Třešničkou na dortu je pak nový multimediální systém SDA 3 se 7palcovým dotykovým displejem nabízející konektivitu s mobilními telefony, zadní parkovací kamera a maximální bezpečí se šesti airbagy již v základu.


SKVĚLÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI A VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Díky solidním jízdním výkonům a nízké spotřebě je každá jízda s Mitsubishi Space Star radostí. Ať dojíždíte do práce, zařizujete nákupy ve městě nebo cestujete po venkově, vždy si vychutnáte mimořádně stabilní a dynamické jízdní chování, rychlou akceleraci na každý váš pokyn nebo agilní ovládání, díky němuž je parkování nebo projíždění ostrých zatáček skutečně hračkou.

Systém sledování tlaku v pneumatikách

Asistent ekologické jízdy

Automatická převodovka CVT

Dotykový audiosystém SDA3 v češtině

Podpora Apple CarPlay

Podpora Android Auto

ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOST

Nezáleží na tom, jestli najedete jen deset kilometrů týdně nebo třeba desetinásobek – bezpečnost je prioritou každého z nás; a je to také oblast, ve které Space Star vyniká. Systém ABS přináší několik chytrých funkcí. Systém elektronického přerozdělování brzdné síly EBD automaticky reguluje brzdný účinek přenášený na jednotlivá kola v závislosti na rozložení hmotnosti. Filosofie „přehlasování plynového pedálu" automaticky upřednostní brzdy před plynovým pedálem v případě, že byste oba pedály omylem sešlápli současně; brzdový asistent v nouzových situacích zesílí brzdný účinek, zatímco signalizace nouzového zastavení automaticky rozbliká dvojnásobnou rychlostí výstražná světla s cílem upozornit řidiče v okolí. Pokud by náhodou došlo na nejhorší, cestující chrání celkem 6 airbagů: čelní, boční a hlavové airbagy. Mimořádně robustní karoserie z vysokopevnostní oceli pohlcuje a rozptyluje energii nárazu ze všech směrů.

Rozjezd s asistentem rozjezdu do kopce

Rozjezd bez asistentu rozjezdu do kopce

Možnost deaktivace airbagu spolujezdce

MOTOR S TECHNOLOGIÍ MIVEC

Nový Space Star nabízí nový vysoce hospodárný a lehký benzínový tříválec 1,2 využívající technologii proměnného časování ventilů MIVEC. Stejně tak jako systém Auto Stop&Go. Tento úsporný motor spolupracuje s neméně úspornou novou 5st. převodovkou nebo automatickou převodovkou s proměnlivým převodem INVECS-III CVT.

Funkce vypínání motoru AS&G snižuje spotřebu paliva a emise CO2 tím, že automaticky vypíná pohonnou jednotku při zastavení vozu, např. při čekání na semaforech. Motor se pak spouští sám v okamžiku, kdy sundáte nohu z brzdového pedálu (verze s převodovkou CVT) nebo kdy sešlápnete spojkový pedál (verze s manuální převodovkou).

Systém AS&G

Systém AS&G (vypnutí motoru)

Systém AS&G

Systém AS&G (nastartování motoru)

Poloměr otáčeníPoloměr otáčení